14 sie 2012

Bohaterowie


Milena (Lena) Lis <16 lat>-  Dziewczyna o bujnych kruczoczarnych włosach, brązowych oczach i promiennym uśmiechu, którym stara się obdarzyć wszystkich ludzi. Pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Jej rodzice nigdy nie mieli dla niej czasu. Zajmowały się nią niańki. Ma starszą siostrę cioteczną Weronikę. Jej pasją jest muzyka. Marzenie zostać piosenkarką...


Weronika Kowalczyk <18 lat> Śliczna blondyneczka o błękitnych oczach. Miła, uczynna, pomocna, uczy się najlepiej z całej klasy, ale nie jest kujonem.

Nialler Horan <19 lat>- farbowany blondynek, miłośnik jedzenia. Umie grać na gitarze. Śpiewa jak anioł co ukazuje udzielając się w zespole One Direction.

Zayn Malik <19 lat>- Przystojny, wysoki chłopak. Można powiedzieć, że sam jest w sobie zakochany, ale to nie prawda. Jego jedyną wadą jest to, że pali papierosy. Ma wiele tatuaży. Sprawia, że wszystkie nastolatki na jego widok mdleją... Jest sławny ponieważ należy do boysbandu One Direction.


Louis Tomlinson <21 lat>- najstarszy z zespołu, ale najbardziej zabawny. Uwielbia marchewki, paski, szelki i kolorowe spodnie. Utalentowany muzycznie. Śpiewa w zespole One Direction. Jego najlepszym przyjacielem z boysbandu jest Harry Styles.


Harry Styles <18 lat>- Brązowe loki, zielone oczy i te dołeczki. Wszystkie dziewczyny szaleją na jego punkcie. Uwielbia koty... Należy do zespołu One Direction. Miał wiele dziewczyn, ale wciąż czeka na tę jedyną... Liam Payne <19 lat> Przystojny chłopak, o brązowych włosach i oczach tego samego koloru. Najpoważniejszy z całego zespołu tak zwany Daddy Direction. Ma lęk przed łyżeczkami.Danielle Peazer <24 lata> Śliczna, uczuciowa dziewczyna Liama Payne'a Ma długie, brązowe kręcone włosy. Jest tancerką.


Eleanor Calder <19 lat> Przepiękna dziewczyna o długich brązowych włosach. Wybranka Louisa Tomlinsona. Obecnie robi karierę jako modelka

2 komentarze:

  1. Przepiękna dziewczyna o długich brązowych oczach?
    poważnie? od kiedy ma się długie oczy?

    OdpowiedzUsuń